fb_img
 HI6006

Adidas LIN DUF S GFX W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HI6006
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas