fb_img
 HJ7306

Adidas MMK CROP HOODIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HJ7306
5.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Adidas
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Adidas
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Adidas
5.290,00 ден.
Adidas