fb_img
 HJ9469

Adidas W CB SJ T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HJ9469
39%
1.790,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
990,00 ден.
790,00 ден.
4F
20%
990,00 ден.
790,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
4F
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
4F
23%
1.290,00 ден.
990,00 ден.
4F
31%
1.290,00 ден.
890,00 ден.
4F
38%
1.290,00 ден.
790,00 ден.
4F
53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
Didriksons
53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
Didriksons