fb_img
 HJZ22JBLM003-82S

4F BOY'S SWEATSHIRT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HJZ22JBLM003-82S
19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 9-10 год.
  140
 • 10-11 год.
  146
 • 11-12 год.
  152
 • 12-13 год.
  158
 • 13-14 год.
  164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал 80% Памук, 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas