fb_img
 HK6661

Adidas LK DY MM HOODIE

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: HK6661
18%
3.190,00 ден.
2.590,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas