fb_img
 HK8983

Adidas RN FAST JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HK8983
20%
6.290,00 ден.
4.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.663,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 88% Рециклиран полиестер 12% Еластин
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

4.690,00 ден.
Adidas
30%
6.190,00 ден.
4.290,00 ден.
Adidas
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas
40%
6.890,00 ден.
4.090,00 ден.
Adidas