fb_img
 HKT1815

MAICA Helvetice

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: HKT1815
72%
690,00 ден.
190,00 ден.
  • 5-6 год. ( cm)
    116
  • 7-8 год. ( cm)
    128
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Helvetice