fb_img
 HL21JKUD002-90S

4F GIRL'S JACKET

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: HL21JKUD002-90S
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
  • 152
  • 164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100 % Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител 4F