fb_img
 HL21JSPMD001-20S

4F BOY'S TROUSERS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HL21JSPMD001-20S
28%
1.390,00 ден.
990,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 80 % Памук 20 % Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

50%
J
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
48%
J
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas