fb_img
 HL2407

Adidas G BOS CO TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HL2407
41%
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 863,00 ден. со
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas