fb_img
 HM2191

Adidas LK LEGO CL HD

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: HM2191
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas