fb_img
 HM2196

Adidas LK LEGO CL HD

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: HM2196
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Жолта
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas