fb_img
 HM4456

Adidas G MMK SWEAT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HM4456
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Виолетова
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas