fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 HMT1813-2

MAICA Helvetice

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HMT1813-2
72%
690,00 ден.
190,00 ден.
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Портокалова
Материјал
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Helvetice


Слични производи

72%
690,00 ден.
190,00 ден.
Helvetice
72%
690,00 ден.
190,00 ден.
Helvetice