fb_img
 HN5610

Adidas TIRO GL CLB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HN5610
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • 24.1cm - 26.6cm
    10
  • 26.6cm - 29.2cm
    11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 50% Етилен-винил ацетат 50% Рециклиран етилен-винил ацетат
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas