fb_img
 HO19BIDP600-27M

WOMEN'S FLEECE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HO19BIDP600-27M
30%
990,00 ден.
690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Полари
Спорт Скијање
Производител Outhorn


Слични производи

WOMEN'S
1.190,00 ден.
4F
30%
WOMEN'S
990,00 ден.
690,00 ден.
Outhorn