fb_img
 HO19BIMP600-31M

MEN'S FLEECE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HO19BIMP600-31M
30%
990,00 ден.
690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Полари
Спорт Скијање
Производител Outhorn