fb_img
 HR5369

Adidas YGA ST AOP 78

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HR5369
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.163,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 79% Рециклиран полиестер 21% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas