fb_img
 HR5829

Adidas G FI AOP T

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR5829
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas