fb_img
 HR5838

Adidas G COTTON HD TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR5838
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.330,00 ден. со
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
41%
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas