fb_img
 HR6285

Adidas U FI LOGO CO TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR6285
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
 • 128
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.990,00 ден.
Puma
3.990,00 ден.
Puma
20%
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
33%
4.490,00 ден.
2.990,00 ден.
Nike
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas