fb_img
 HR6324

Adidas 3S CB TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR6324
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 997,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas