fb_img
 HR6338

Adidas U BLUV PNT Q1

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR6338
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 77% Памук 23% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas