fb_img
 HR7473

Adidas CB 3S BOXER

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR7473
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 164
 • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas