fb_img
 HS1166

Adidas LK LEGO Q2 TSET

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: HS1166
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 897,00 ден. со
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Летни комплети
Спорт Lifestyle
Производител Adidas