fb_img
 HS1168

Adidas I LEGO CL TS

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HS1168
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.063,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Жолта
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas