fb_img
 HS1191

Adidas FARM TR TIGHTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HS1191
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 897,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 85% Рециклиран полиестер 15% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas