fb_img
 HT3900

Adidas axFARM CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HT3900
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • OSFM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas