fb_img
 HT4680

Adidas W FI BOS HOODIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HT4680
4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Кафеава
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas