fb_img
 HT4745

Adidas LINEAR DUFFEL L

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HT4745
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.190,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas