fb_img
 HT5439

Adidas YGA MAT 78

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HT5439
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 73% Рециклиран полиестер 27% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

4.290,00 ден.
Adidas