fb_img
 HY2803

Adidas YGA ST AOP TGT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HY2803
4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 79% Рециклиран полиестер 21% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas