fb_img
 HY5913

Adidas W ENERGIZE TS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HY5913
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.497,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 77% Памук 23% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

29%
4.790,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
39%
6.590,00 ден.
3.990,00 ден.
Nike
39%
4.790,00 ден.
2.890,00 ден.
Nike
50%
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
50%
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
40%
4.690,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas