fb_img
 HZ7069

Adidas LK BOS TS

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: HZ7069
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.063,00 ден. со
  • 5-6 год.
    116
  • 128
  • 140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas