fb_img
 IA0953

Adidas UCL PRO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IA0953
9.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.097,00 ден. со
  • S/M ( cm)
    5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Топки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

1.390,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
9.290,00 ден.
Adidas