fb_img
 IA3142

Adidas W GAMETIME TS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IA3142
6.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.263,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas