fb_img
 IB3370

Adidas G FI LOGO TS

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: IB3370
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
  • 128
  • 11-12 год.
    152
  • 164
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas