fb_img
 IB6000

Adidas 3S BIKINI

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IB6000
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
 • 128
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas