fb_img
 IC0101

Adidas G FI LOGO TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IC0101
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.063,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 164
 • 170
 • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

4.290,00 ден.
Puma
4.290,00 ден.
Puma
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
34%
4.690,00 ден.
3.090,00 ден.
Adidas
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
41%
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
40%
4.690,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas