fb_img
 IC5685

Adidas U BL TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IC5685
3.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.030,00 ден. со
 • 128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.990,00 ден.
Puma
3.990,00 ден.
Puma
20%
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
33%
4.490,00 ден.
2.990,00 ден.
Nike
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas