fb_img
 IC9902

Adidas W 3S HW LG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IC9902
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 530,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 90% Памук 10% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas