fb_img
код за попуст SAKAM30
 IE4065

Adidas X CRAZYFAST.4 IN J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IE4065
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas