fb_img
 IF1558

Adidas PUREBOOST 23 W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: IF1558
8.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.897,00 ден. со
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas