fb_img
 IG2353

Adidas AVRYN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: IG2353
8.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.897,00 ден. со
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

8.690,00 ден.
Adidas