fb_img
код за попуст SAKAM30
 IG2517

Adidas ADVANTAGE CF C

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: IG2517
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
 • 28
 • 28.5
 • 29
 • 30
 • 30.5
 • 31
 • 31.5
 • 32
 • 33
 • 33.5
 • 34
 • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

41%
2.390,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas