fb_img
код за попуст SAKAM30
 IG3196

Adidas STABIL NEXT GEN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: IG3196
9.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.297,00 ден. со
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
 • 46⅔
  11.5
 • 12
 • 48
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Индор
Производител Adidas


Слични производи

9.890,00 ден.
6.890,00 ден.
Adidas
9.890,00 ден.
6.890,00 ден.
Adidas