fb_img
 IG3402

Adidas Stabil Next Gen Primeblue W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: IG3402
9.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.297,00 ден. со
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Индор
Производител Adidas