fb_img
 IJ6255

Adidas J BL FL TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IJ6255
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 997,00 ден. со
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas