fb_img
 IL6699

Adidas YGA ST AOP BRA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IL6699
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 79% Рециклиран полиестер 21% Еластин
Подгрупа Градник
Спорт Тренинг
Производител Adidas