fb_img
 IM0333

Adidas W ALL SZN PT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IM0333
3.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.330,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 80% Памук 20% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.990,00 ден.
Adidas
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas